Chcesz pozyskać środki z Funduszy Unijnych? Oni mogą pomóc!

Pozyskiwanie Funduszy Unijnych

Polska jest jednym z liderów, jeśli chodzi o wykorzystanie Unijnych dotacji. Pozwoliły one rozwinąć się polskiej gospodarce i dały szanse wielu młodym projektom. Dzięki nim wiele biznesów mogło rozszerzyć zakres swojego działania, zagwarantować miejsca pracy lub spróbować swojej szansy na rynku. Jednak zanim przejdziemy do wykorzystywania dotacji, trzeba najpierw je uzyskać. Właściciele firm zastanawiają się jednak jak podejść do sprawy, od czego zacząć? W bardzo prosty sposób każdy przedsiębiorca może ubiegać się o dotację dla swojego biznesu. Cały proces staje się jeszcze łatwiejszy z pomocą specjalistów A1Europe - doradców, którzy od wielu lat świadczą kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania unijnych dotacji. Kilka dodatkowych informacji pozwoli Państwu na bliższe zaznajomienie z tematem.

Fundusze Unijne: na co można pozyskać finansowanie?

Dotacje Unijne obejmują bardzo szeroki zakres działalności. Unia Europejska wspiera początkujących przedsiębiorców, pomagając im w rozkręceniu własnego biznesu. Pieniądze na tak zwany startup pozwalają świeżym pomysłom na niezbędne inwestycje i dobry start. Inna grupa mocno wspierana przez dotacje to firmy, które są zainteresowane ekologią. Można ubiegać się o pieniądze na modernizację swojego zakładu tak, aby był przyjazny dla środowiska naturalnego. W dobrym położeniu są też osoby, których biznesy sprzedają lub promują ekologiczne rozwiązania. Jest to temat niezwykle ważny dla Unii Europejskiej. Trzecia grupa przedsiębiorców, która ma duże szanse na otrzymanie finansowania, to lokalne przedsiębiorstwa. Są one coraz bardziej promowane, podkreślana jest waga małych rodzinnych biznesów. Z tego względu Fundusze Unijne chętnie wspierają regionalne i lokalne przedsięwzięcia tak, aby mogły, jak najdłużej utrzymać się na rynku. 

Tematyka, w jakiej może być zawarta firma, jest niemal nieograniczona. Każdy może ubiegać się o pozyskanie Funduszy Unijnych. Należy jedynie znaleźć lub zaczekać na konkurs, który będzie odpowiadał potrzebom naszego biznesu. Zdarzają się sytuacje, gdy wymagania postawione w konkursie nie idealnie dopasowane do naszego biznesu. Warto wtedy dopasować się pod narzucone ramy, aby otrzymać interesujące nas dofinansowanie. 

pozyskiwanie dotacji unijnych

Pozyskiwanie Funduszy Unijnych pozostaw profesjonalistom

Pozyskiwanie funduszy wiąże się niestety z szeregiem formalności, na które nie każdy przedsiębiorca ma czas. Wizja dotacji rozwijających nasz biznes jest kusząca, co jednak z dokumentacją i składaniem jej w odpowiednie miejsca? Należy pilnować wszystkich terminów oraz skompletować potrzebne wnioski i aplikacje. Istnieje rozwiązanie tych wszystkich problemów. Skorzystać z niego może każdy przedsiębiorca. Należy zgłosić się do A1Europe - specjalistów, u których otrzymasz pomoc w pozyskaniu funduszy unijnych. Nasi eksperci przeprowadzą Twoją firmę przez wszystkie etapy pozyskania Funduszy Unijnych - zaczynając od konsultacji, przez opracowanie dokumentów aplikacyjnych, aż do rozliczenia projektu. To jednak nie koniec oferowanej przez A1Europe pomocy. Dodatkowe usługi obejmują wsparcie przy kontroli Unijnej lub kompleksową obsługę procedury projektowej. 

Dzięki temu przedsiębiorcy mogą uniknąć zatrudniania dodatkowych osób, które zajęłyby się pozyskaniem Funduszy Unijnych. Przekazanie swojego projektu naszym specjalistom ogranicza udział klienta do niezbędnego minimum. Duże doświadczenie naszej firmy sprawia, że jesteśmy w stanie przewidzieć prawie każdy możliwy tok spraw. Również w sytuacjach nieprzewidzianych i awaryjnych jesteśmy w stanie zareagować odpowiednio szybko i wdrożyć wymagane zmiany. Klient może być spokojny o to, co dzieje się aktualnie z jego sprawą. Eksperci A1Europe na bieżąco kontrolują zmiany wprowadzane przez unijnych reprezentantów. Umożliwia to korekty w projekcie tak, aby był zgodny z wytycznymi konkursu. 

Każdy z klientów jest traktowany całkowicie indywidualnie w zależności od swoich oczekiwań i potrzeb. Indywidualna jest także wycena usług, w zależności od ich zakresu. Nasi specjaliści mogą wesprzeć firmę od początku starań o Unijne dotacje lub tylko w pewnych określonych kwestiach. Wystarczy tylko wypełnić formularz zapytania ofertowego na naszej stronie internetowej i cieszyć się profesjonalną pomocą. 

Kategorie: Poradnik,

Autor

Redakcja naomisoft