W Twoim magazynie zalegają kartony? Mamy na to sposób!

Każdego roku Polacy coraz chętniej i więcej dokonują zamówień w sklepach internetowych. W konsekwencji, rynek e-commerce może poszczycić bardzo sprawnym i szybkim rozwojem. W szczególności okres pandemii przyczynił się do pracy na granicach możliwości, kiedy każdego dnia wychodziły ogromne ilości paczek z magazynów. Brak możliwości robienia zakupów w sklepach stacjonarnych dla wielu osób było okazją do poznania istoty zakupów online, a jednocześnie część z tych nowych klientów przekonało się do takiej formy. Ilość wysyłanych paczek wzrasta z każdym rokiem, co dla sprzedawców jest z pewnością powodem do radości, tylko nie należy zapominać, że każda przesyłka musi być właściwie zapakowana. Przede wszystkim jej zawartość musi być zabezpieczona. Można tego dokonać na wiele sposobów, jednak z pewnością na uwagę zasługuje HSM Profipack, czyli krok w stronę redukcji kosztów i ekologię. 

Ekologiczne wypełnienie przesyłek

Rosnąca świadomość o zagrożeniach dla środowiska wynikających z nadmiernej konsumpcji sprzyja wynajdywaniu rozwiązań, które pozwalają na recykling i nadanie przedmiotom drugiego życia. Tak można postępować także w przypadku wypełniania przesyłek. Najczęściej spotykane są: foliowe poduszki, folie bąbelkowe, przekładki lub też popularne chipsy styropianowe. Te metody są lubiane przez sprzedawców, jednak niekoniecznie przez środowisko. To nadal są tworzywa sztuczne, które znacząco wpływają na zanieczyszczenie planety. Należy pamiętać, że świadomi konsumenci o wiele chętniej wybierają sklepy, w których stosowane są ekologiczne wypełnienia przesyłek. Stąd też można się spotkać z biodegradowalnymi chipsami, które zostały wytworzone z surowców roślinnych lub zabezpieczeniami, które są z papieru ekologicznego. To wszystko nadal trzeba nadal nieustannie kupować, co generuje stałe koszty. W odniesieniu do przyszłych wydatków o wiele lepiej sprawdzi się HSM Profipack, który pozwoli wykorzystać to, czym firma dysponuje już za darmo, a później przekaże na makulaturę. 

Brak odpadów

Jednym z głównych argumentów, który przemawia za wyborem HSM Profipack jest zminimalizowanie ilości odpadów w przedsiębiorstwie, co dla wielu osób posiada niebagatelne znaczenie. Przy rosnącej ilości opakowań kartonowych wiele firm musi poświęcić znaczą ilość czasu pracy na właściwe ich uporządkowanie, a jednocześnie należy pamiętać, że obsługa tradycyjnych rodzajów wypełnienia także zajmuje czas. HSM Profipack umożliwi znaczące ograniczenie wyrzucanych kartonów, które można z rewelacyjnym skutkiem wykorzystać do zabezpieczenia przesyłek. HSM Profipack to innowacyjne nacinarki do kartonów, które zmieniają wykorzystane kartonowe opakowania w pełnowartościowy materiał służący do rzetelnego zabezpieczania przesyłek. W ramach posiadanego urządzenia HSM Profipack zachodzi możliwość skorzystania z równoległego nacinania i cięcia kartonów. Sprzęt posiada także bezstopniową regulację szerokości roboczej, które pozwalają na stworzenie materiału o wcześniej ustalonych wymiarach.

nacinarka do kartonów HSM ProfiPack C400

HSM Profipack w Twoim magazynie

Nacinarki HSM Profipack nie powinno zabraknąć w magazynie firmy prowadzącej sprzedaż internetową. Posiadając taki sprzęt firma posiada ogromną szansę na zredukowanie kosztów opakowań, a także może korzystnie wpłynąć na rozprzestrzenianie trendów, które rzutują na ochronę środowiska. Nacinarki umożliwiają łączenie czynności przyjemnych pod kątem ekonomicznym, a także pożytecznych ze względu na ekologię. Wielkość urządzenia można dopasować do posiadanych potrzeb. Zainteresowanie urządzeniami tego typu zwiększa znacząco ich dostępność w sprzedaży, choć zawsze warto zweryfikować uczciwość sprzedawcy. Jedną ze sprawdzonych firm, które zajmują się dystrybucją nacinarek jest Loboslink, który posiada ogromne doświadczenie w tej materii, co pozwoli na najlepsze dopasowanie sprzętu do stawianych mu wymagań. Bardzo istotne jest to, że HSM Profipack można w szybki łatwy sposób wydzierżawić u nich, co pozbawia konieczności jednorazowego wydatkowania większej ilości pieniędzy, a umożliwia korzystanie ze sprzętu za niską, co miesięczną opłatą. Taka forma zakupu zwalnia z obowiązku samodzielnie przeprowadzanej konserwacji, opiekę nad sprzętem posiada konserwator. 

Zdanie klientów sklepów internetowych niemalże jednoznacznie wskazuje, że o wiele chętniej wybierają firmy, które decydują się na stosowanie ekologicznych rozwiązań. Ochrona planety powinna być kluczowym czynnikiem determinującym sposób działania, a skutkiem ubocznym, w tym przypadku, są także zmniejszone koszty prowadzonej działalności. 

Kategorie: Poradnik,

Autor

Redakcja naomisoft