Inteligentne oprogramowania dla firm

Prowadzisz firmę składającą się z wielu różnorodnych zespołów pracowników? W celu usprawnienia wewnętrznych procesów powinieneś wziąć pod uwagę możliwość wdrożenia dedykowanego oprogramowania. Decyzja ta przyniesie Ci wiele korzyści biznesowych, których do tej pory nie byłeś świadomy. 

Oprogramowanie dedykowane dla Twojego przedsiębiorstwa

Mówiąc o oprogramowaniu dedykowanym mamy na myśli aplikację szytą na miarę, która została zaprojektowana ściśle z uwzględnieniem specyfiki danego podmiotu gospodarczego. Zanim programiści przechodzą więc do prac, konieczne jest dokładne rozpoznanie profilu przedsiębiorstwa. W zależności od tego w jakiej działa ono branży, innych funkcjonalności będzie wymagać dedykowany system. Ma ono docelowo pozwolić na automatyzację wielu procesów mających miejsce w strukturach danej firmy. Można do nich zaliczyć na przykład:

1. Obieg dokumentacji elektronicznej
2. Prowadzenie rozliczeń finansowych i księgowych
3. Nadzór nad kadrami
4. Przepływ informacji pomiędzy działami
5. Projektowanie elementów identyfikacji wizualnej
6. Polityka urlopowa
7. System nagradzania i karania pracowników
8. Kontrola nad czasem pracy
9. Gromadzenie danych w elektronicznej bazie
10. Nawiązywanie kontaktu z różnego typu kontrahentami

Jeden program, wiele możliwości

Cechą charakterystyczną oprogramowania dedykowanego jest to, iż integruje ona wszelkie procesy, pozwalając na obsługę z wykorzystaniem jednej prostej aplikacji. Ważne jest przy tym to, aby design takiego programu został zaprojektowany z dopasowaniem do systemu identyfikacji wizualnej obowiązującego w firmie. Nie mniej ważne jest następnie, by zapewniał możliwość wykonywania regularnych kopii zapasowych oraz automatycznych aktualizacji. Dzięki temu cenne dane biznesowe zostaną odpowiednio zabezpieczone oraz stale udoskonalane. Przydatną funkcją jest także helpdesk, umożliwiający nawiązanie użytkownikom oprogramowania w każdej chwili kontaktu z jego twórcą w celu uzyskania wsparcia technicznego. 

Dane w chmurze – oprogramowanie mobilne 

Nowoczesne aplikacje dedykowane nie wymagają instalacji na serwerach przedsiębiorstwa, gdyż zapewniają możliwość pracy w chmurze. Tym samym do ich obsługi wystarczające jest jedynie posiadanie komputera z dostępem do Internetu oraz z zainstalowaną przeglądarką internetową. Zapewnia to optymalizację wykorzystania serwerów, a także stanowi gwarancję niczym niezakłóconego działania oprogramowania. 

Jeśli więc zależy Ci na pełnej obsłudze elektronicznej Twojego przedsiębiorstwa, postaw na wdrożenie dedykowanego systemu spełniającego Twoje oraz zatrudnionych pracowników potrzeby. Podążaj za duchem czasu i usprawnij procesy biznesowe.

 

Autor

Redakcja naomisoft